Starostlivosť o telo

Mať rád sám seba a rozmaznávať sa. Vrátane svojho tela. Dobrá filozofia. Lebo aj tu platí, koľko vložíme, toľko sa nám vráti. Preto olejové kúpele, cviky pre zdravé nohy, boj s celulitídou či veľa mrkvy pre dobrý zrak, to všetko určite áno. A mnoho iných účinných trikov pre naše telo i pohodu. A k tomu starostlivosť o zuby, ruky, pokožku, aby sme boli čo najkrajší, aj keď roky pribúdajú. Naše ego tak dostane, čo potrebuje.

(foto:  www.everystockphoto.com )

Vybrali sme

Články

02.02.2021 15:28
... vďaka vyživujúcich krémov od AVONu   Myslíte si, že poznáte Avon? Naozaj?! Viete, že dlhodobo bojuje za...
01.12.2020 08:47
Zdravie a krása – Starostlivosť o telo   Vianoce sú bez pochyby najčarovnejším obdobím v roku. Patrí k nemu...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Chlad pery nešetrí

Mnohým v mrazivých mesiacoch praskajú pery alebo majú s nimi iné problémy, pretože citlivá pokožka reaguje na chlad. Prípadne ich trápi tvorba drobných raniek. Existujú účinné opatrenia, ako sa tomu brániť. Náročnejšie je však bojovať s herpesom či inak s oparom.

 

WEB pre celú rodinu

Poznáte podológiu?

Ako starnú oči

História hygieny

Zuby kontra vitamíny

To zvládne každý

Zdravie a krása - Starostlivosť o telo   Pri problémoch s celulitídou si dva až trikrát týždenne doprajeme masáž hubkou alebo špeciálnou umelohmotnou kefou. Takto povzbudíme krvný obeh a zároveň spevníme pokožku na stehnách. Šetrime svoje ruky. Ak sme si ich zafarbili pri práci s novými zemiakmi, čučoriedkami alebo mrkvou, na odstraňovanie fľakov nemusíme hneď siahať po agresívnych...

Herpes čaká

Ak krehnú ruky

Pomoc pre oči

Pokožka v zime

Šanca pre pokožku

Kontakt

magazín Doma a Rada domarada@gmail.com