K vitalite a zdraviu

Životná energia, radosť zo života bez bolesti, to je zrkadlo nášho celoživotného štýlu. Treba byť múdry už v mladosti, aby neskôr naše telo netrpelo zbytočne civilizačnými ochoreniami. Je preto dobré poznať, čo všetko poskytnúť nášmu srdiečku, pečeni, svalom či kostiam, aby vydržali beh na dlhé trate. A prekabátiť môžeme aj menopauzu či andropauzu a iné nástrahy matky prírody, ktoré pribúdajúcim vekom obťažujú ženskú či mužskú časť populácie.

(foto: freedigitalphoto)

Vybrali sme

Články

19.02.2021 13:16
Zdravie a krása – K vitalite a zdraviu   Chronicky opakované pravdy, ale napriek tomu ich treba...
18.02.2021 15:01
Zdravie a krása – K vitalite a zdraviu   Zlá životospráva je príčinou nadváhy či dokonca obezity, ktorou...
26.01.2021 11:18
Zdravie a krása – K vitalite a zdraviu   Frajerina sa nevypláca. Na to prišli už mnohí. Chce to...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Chrípku nikdy nepodceňujme

Keď zaklope na dvere, hrdinstvo sa nemusí vyplatiť. Ešteže existujú domáce rady, ktoré každý z nás ľahšie akceptuje. Patrí k nim aj konzumácia kyslej kapusty. Tiež ďalších účinných vitamínových zdrojov. A keď už máme to najhoršie za sebou, robme správne kroky, aby sme znovu neochoreli. Mimochodom, viete správne sebe alebo svojmu dieťaťu merať teplotu? Dôležitá je aj prevencia - dôsledná hygiena rúk.

 

WEB pre celú rodinu

Silná imunita

Kokové infekcie

Život s cukrovkou

Príznaky menopauzy

Tlak pod kontrolou

Problém so psoriázou

ROČNÝ CYKLUS

  Čo nám hatí cestičku k dobrému zdravíčku?   Január Vychutnávame a nerozmýšľame Nie sme odborníci na výživu. Ale trochu nimi môžeme byť. Je to ľahko čitateľná veda. Aj o tom, že viac vitamínov skrýva jabĺčko než zaúdená klobáska. A že zeleninový šalát nás pred rakovinou ochráni lepšie ako vyprážané karé či tri...

Kontakt

magazín Doma a Rada domarada@gmail.com