Ako ušetriť

Obyčajná žiarovka či radšej žiarivka, to je otázka. Podobné záhady radi lúskajú všetci domáci majstri a zlepšovatelia, aby zašanovali a ušetrili. Cent k centíku. Aj to je cesta, ako nasporiť na dovolenku pri mori alebo predĺžený výlet v kúpeľoch. Keď navyše budeme správne hospodáriť s vodou, účelne žeraviť radiátory, recyklovať odpad a kupovať moderné spotrebiče menej náročné na energiu.

(foto: www.pixabay.com)

Vybrali sme

Články

16.04.2021 12:43
Domácnosť – Ako šetriť   Naučiť ľudí lepšie triediť je neľahká úloha každej samosprávy. Osvedčil sa pritom...
26.01.2021 10:41
Domácnosť – Ako ušetriť   Začiatok zberu kuchynského odpadu sa od tohtoročného januára pre nás stal realitou....
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Jar inšpiruje k separovaniu odpadu

Každý sa zbavuje starých vecí, uvoľňuje svoj priestor. Viete však odpad správne separovať? Vlastne po celý rok ho treba správne triediť. A týka sa to aj kuchynského odpadu, ktorý sa dá ešte zmysluplne využiť. Zapamätať si aj, ako sa zbaviť nefunkčnej žiarivky alebo odstrániť nebezpečný odpad, ktorým môže byť ortuť. Teplomer či žiarivka sa predsa ľahko rozbije.

 

WEB pre celú rodinu

Facebook

Užitočný alobal

Nevyhadzovať...

Zo starých časopisov

Druhé šance

Domáci bublifuk

Do poslednej kvapky

Dobrá rada nad zlato

Domácnosť - Ako ušetriť   ... aj plot preskočí. Tak sa kedysi komentovala s dávkou ocenenia šetrnosť žien, ktorým srdce bilo pre dobre vedenú domácnosť. Možno podobné husárske kúsky už nikto skúšať nebude ani kvôli väčším hodnotám, ale pre trochu premýšľania a vynaloženia energie ešte nikomu koruna z hlavy nespadla. Keď sa to oplatí. Napokon,...

Manažment odpadov

Šetrenie v kuchyni

Pozor na chladničku


Kontakt

magazín Doma a Rada domarada@gmail.com